• Volleyball

Asseco Resovia – Vojvodina Novi Sad

Rozpoczynamy nowy rok od siatkówki. Kiedy nasza piłkarska ekstraklasa odpoczywa po trudach rundy jesiennej, siatkarki sezon trwa w najlepsze. Po kilku latach przerwy Asseco Resovia ponownie występuje w rozgrywkach CEV Cup. Na Podpromie przyjechała serbska Vojvodina, a było to rewanżowe spotkanie rozgrywane w ramach 1/8 finału. W obu spotkaniach zdecydowanie lepsza okazał się rzeszowska ekipa, która straciła zaledwie jednego seta. Najwięcej emocji było w drugim secie, gdzie gra toczyła się na przewagi, ale w ostatecznym rozrachunku górą byli gospodarze. Najwięcej punktów zdobył Jakub Jarosz, który też został wybrany zawodnikiem meczu.

Asseco Resovia Rzeszów – Vojvodina NS Seme Novi Sad 3:0 (25:20, 28:26, 25:21)

Asseco Resovia: Tichacek, Jarosz, Śliwka, Rossard, Lemański, Możdżonek, Masłowski (libero) oraz Perłowski, Depowski, Dryja, Kędzierski, Schops.

Vojvodina: Simic, Vućićević,  Stevanovic, Kujundzic, Mehic, Todorovic, Pekovic (libero) oraz Vemic (libero).